بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
اینماد

سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی enamad.ir، عنوان سایتی است که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهت انجام امور مربوط به نماد اعتماد الکترونیکی ایجاد شده است. یکی از راه های شکایت از فروشگاه های اینترنتی ، شکایت از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی بوده که از طریق گزینه شکایت از کسب و کار سایت اینماد امکان پذیر می باشد

سامانه نماد اعتماد الکترونیکی enamad.ir چیست ؟

نماد اعتماد الکترونیک را مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به سایت ها اعطا می کنند تا خریداران با اطمینان و اعتماد از سایت ها به آنان مراجعه کنند . در واقع این نماد به سایت های دارای صلاحیت داده می شود و با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و اعتبار محل فعالیت اینترنتی احراز می گردد و به این ترتیب، خریداران آن سایت می توانند با بدون دغدغه مواجه شئن با کلاهبرداری اینترنتی از آن سایت خرید نمایند.

سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی enamad.ir، عنوان سایتی است که از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهت انجام امور مربوط به نماد اعتماد الکترونیکی ایجاد شده است. صاحبان فروشگاه های اینترنتی که در صدد جذب اعتماد مشتریان خود بوده، می توانند با مراجعه به سامانه نماد اعتماد الکترونیکی و با طی کردن چند مرحله ساده، اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی نمایند.

شکایت از فروشگاه های اینترنتی، مشاهده نمادهای اعتماد الکترونیک تعلیق شده و همچنین دسترسی به لیست فروشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی، از دیگر امکاناتی است که سامانه نماد اعتماد الکترونیکی enamad.ir برای کاربران خود فراهم کرده است.

شکایت از فروشگاه اینترنتی از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی enamad.ir

یکی از راه های شکایت از فروشگاه های اینترنتی ، شکایت از طریق سامانه نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که افرادی که قصد شکایت از فروشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک را دارند می توانند به سایت نماد اعتماد الکترونیکی به نشانی enamad.ir مراجعه نمایند و سپس بر روی گزینه شکایت از کسب و کار کلیک کرده و در صورتی که حساب کاربری ندارند با ایجاد حساب کاربری ، مراحل ثبت شکایت را انجام دهند .  

مزایای اینماد چیست؟

  • یکی از راهکارهای اصلی برای جلب اعتماد مشتریان، داشتن ای نماد است. وقتی لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشید، راحت تر می توانید اعتماد مشتریان فروشگاه خود را جلب کنید.
  • با داشتن اینماد، فعالیت شما در اینترنت قانونی شناخته می شود و کاربران با اطمینان خاطر از سایت شما خرید می کنند.
  • با داشتن نماد اعتبار الکترونیکی، می توانید برای دریافت درگاه بانکی خود اقدام کنید تا افراد با کارتهای شتاب خود بتوانند محصولات شما را خریداری کنند.
  • بعد از گرفتن ای نماد می توانید با اداره پست قرارداد ببندید و سیستم تحویل کالا در محل داشته باشید.
  • ایجاد اعتماد و اطمینان خریداران از رسمی بودن وب سایت ما
  • جلوگیری از سو استفاده رقبا از نام و اعتبار شرکت ما برای فروش محصولات خود با نام تجاری ما
  • رعایت ضوابط و قوانین توسط مشتریان در انجام خرید های اینترنتی
  • بالا رفتن میزان امنیت معاملات
  • بالا رفتن امنیت مبادلات کالا
  • حفظ حریم شخصی کاربران و حتی خود شرکت و اطلاعات شخصی و مهم مانند پسورد ها

برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی چه قدر باید هزینه کنید؟

هزینه بصورت دوسالانه میباشد و بسته به امکانات مورد نیاز متغیر میباشد

در هنگام سفارش گیری و یا مشاوره این مورد از شما پرسیده خواهد شد و هزینه مطابق با سفارش شما محاسبه و فاکتور میشود

مدارک لازم برای متقاضیان حقیقی :

تصویر از مجوز فعالیت

تعهدنامه شخص حقیقی

تصویر شناسنامه  و کارت ملی

مدارک لازم برای متقاضیان حقوقی (تجاری و غیرتجاری):

تصویر آگهی روزنامه رسمی

آگهی آخرین تغییرات

تصویر شناسنامه و کارت ملی

تعهدنامه حقوقی

پروانه و مجوز فعالیت

نازنین بارانی

نویسنده

نازنین بارانی

متخصص در بحث اوسینت بهینه سازی مسئول اخبار تکنولوژی در سایت

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *